Lietošanas noteikumi

Interneta vietnē zalesplavejs.lv lūdzam iepazīties un akceptēt DM TEHNIKA SIA, vienotais reģ.Nr. 50003867051 (turpmāk – zalesplavejs.lv) piedāvātos noteikumus:

1. zalesplavejs.lv piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Pātērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pantu – pircējam veicot pasūtījumu, stap pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgumus. 

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams inerneta vietnē www.zalesplavejs.lv vai sazinoties ar mūsu veikalu telefoniski +371 67540775

3. zalesplavejs.lv visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli. Cenai var tikt piemērota atlaide.

4. Par pasūtīto preci var norēķināties arī izmantojot bezskaidras naudas norēķinus, saņemot rēķinu par veikto pasūtījumu Jūsu norādītajā e-pastā un veicot pārskaitījumu.

5. Veicot pasūtījumu, nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai pircējs saņemtu instrukcijas, rēķinu, preču pavadzīmi u.c. nepieciešamo dokumentāciju.

  • Pasūtot preci – pircējs var izvēlēties preces saņemšanas veidu:
  • saņemt preci veikalā Rīgā, Palmu ielā 5a;
  • saņemt preci veikalā Vecumienkos, Rīgas ielā 15b;
  • saņemt preci ar kurjera piegādi uz norādīto adresi;

6. sazinoties ar mūsu darbiniekiem ir iespēja vienoties par citiem piegādes veidiem un laiku.

7. Pasūtīto preci iespējams saņemt trīs līdz 5 darba dienu laikā no brīža, kad saņemts paziņojums par preces pasūtījumu.

8. Pirms sākt lietot iegādāto preci, lūdzam, preci lietot tikai saskaņā ar ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem. 

9. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 67540775, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to Rīgā, Palmu ielā 5a, LV-1006.

Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.

11. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesiegt elektroniski, nosūtot uz epasta adresi [email protected] vai rakstveidā nosūtot uz adresi Rīga, Palmu iela 5a, LV-1006. Sūdzība tiks izskatīta 7-12 darba dienu laikā no sūdzības saņemānas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

12. Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Pircējs sūdzības atžīšanai par nepamatotu nepiekrīt, pircējam ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alteratīvo strīdu izskatīšanas tiesības, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par āpustiesas strīda risināšanu, norādot:

13. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, DM TEHNIKA SIA saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

14. Mārketinga aktivitātes:

  • zalesplavejs.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketinga aktivitātes, t. sk. lojalitātes programmas.
  • Veicot pirkumus interneta veikalā zalesplavejs.lv, Pircējs var tikt reģistrēts jaunumu un informatīvo ziņojumu saņemšanai uz epastu. Atteikšanās iespējas: interneta veikalā nformējot elektroniski epastā nosūtot uz [email protected]

15. Pirkumiem papildus maksa par preču noformēšanu netiek piemērota, ja vien par to nav atsevišķa vienošanās ar pircēju (piemēram – nestandarta preces izmēri vai tās piegādes laiki).

16. zalesplavejs.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto telefonu vai epastu.

17. Jautājumu gadījumā var zvanīt +371 67540775 vai rakstīt uz epastu [email protected]


Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?

1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikala zalesplavejs.lv vietnē, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

2. Atteikuma tiesību termiņš jāskaita šādi:

  • ja tiek iegādāta prece – no dienas, kad patērētājs ir ieguvis preci valdījumā;
  • ja 1 pasūtījumā tiek pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, – no dienas, kad patērētājs ir ieguvis valdījumā pēdējo preci;
  • ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, – no dienas, kad patērētājs ir ieguvis valdījumā, preces pēdējo partiju vai daļu.

3. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

4. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

5. Interneta veikalam zalesplavejs.lv preces pārdošanas vai pasūtījuma nodošanas brīdī jānosūta uz Jūsu noradīto e-pasta adresi atteikuma veidlapa, kurā norādīts pārdevēja nosaukums, adrese un sniegts atteikuma tiesību apraksts.

6. Atteikuma veidlapu var pieprasīt elektroniski nosūtot pieprasījumu uz e-pastu [email protected]

7. Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam. Atgriežot preci pārdevējam, Jums ir jānodrošina iepakojums preces transportēšanai.

8. Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

9. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam zalesplavejs.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals zalesplavejs.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

10. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to DM TEHNIKA SIA veikalā Rīgā, Palmu ielā 5a, LV-1006.